Yazılardan Haberdar Olun

E-mail Adresiniz :

12 Nisan 2009 Pazar

Engelli cocuklarimiza destege davet - BEDD'nin mesaji / Invitation to support physically disabled children - Message from BEDD

Sevgili dostlarımız,

23 Nisan Ulusal Çocuk Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde, sizleri engelli çocuklarımıza desteğe davet ediyorum. Derneğe online bağıs (http://www.bedd.org.tr/www/bagisform.asp ) ile maddi yardım yapabilir, düzenlenecek şenlikte gönüllü olarak görev alabilir ya da bu mesajı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili atacağınız her adım; sahilde kurumakta olan bir denizyıldızını denize fırlatıp hayatını kurtarmak kadar küçük ama hayati bir hareket olacaktır.

Sevgilerimle,
Sizin ve sevdiklerinizin hep sağlıklı sabahlara uyanmanızı dilerim.

Elif KARAKIŞLA

BEDD Danışmanlar Kurulu Üyesi

**********************************
Sayın Kurul Üyeleri, Derneğimiz görüldüğü üzere genel çağrısını taslak yapısında yer alan şekilde, dostlarına ve ilgili yerlere mail ederek yapmaktadır.
Bu çağrı taslağı destek olarak kullanılabileceği gibi, web sitelerine ve haber sitelerine de yayınlanılmak üzerine gönderilmektedir. Desteğinizi bekleriz.
Saygılar.
Kemal DEMİREL
BEDD

http://www.bedd.org.tr/www/ - Bedensel Engellilerle Dayanisma Dernegi


******************************

Dear Friends,


During these days while we are approaching April23rd, 2009 children’s feast in Turkiye, I kindly invite you to support our physically disabled children. You can raise online funds at (http://www.bedd.org.tr/www/bagisform.asp )
or you can volunteerly act during the fair on April23rd or you can share this message with your loved-beloved ones.

Each step you will take for BEDD (association of cooperation with physically disabled ) will be like throwing back a halfdried starfish back to the sea and save his life. A very small but a vital action.

With Love,

Wishing that you and your loved&beloved ones always wake up to healthy mornings

Elif KARAKISLA

BEDD Advisory Board Member


**********************************
Dear Board Members,
Our association is making the general call by emailing to his friends and related people / groups as mentioned in the draft document .

This call draft can be used as a tool of call for support. It is also sent to the web sites and news sites to be published.

Waiting for your support.


Yours faithfully


Kemal DEMİREL BEDD
http://www.bedd.org.tr/www/

Hiç yorum yok: