Yazılardan Haberdar Olun

E-mail Adresiniz :

27 Kasım 2010 Cumartesi

Bayram :)

Merhabalar,

Bu bayram annem hepimizi Antalya'da ağırladı. Erkek kardeşim, eşi ve 3 çocuğu, ben, annem ve 2 numaralı yeğenim otelde kaldık. Kızkardeşim, eşi  ve büyük yeğenim kendi evlerinde kaldılar ama zamanın çoğunu bizimle geçirdiler. Kızkardeşim Antalya'da ve erkek kardeşim Bursa'da oturuyor. Annem ve ben Istanbul'dayız. Bu nedenle hepimizin biraraya gelmesi herzaman kolay olmuyor. 

Antalya'da Konyaaltında Sealife otelde* aile odalarında kaldık. Uzun zamandır ilk defa böyle bir aile toplantısı yapabildik. Hepimiz çok mutlu olduk ve tekrarlamayı planlıyoruz.

Bu buluşma, ailemizin daha da kaynaşması, yeğenlerimin birlikte iyi vakit geçirmeleri ve birbirlerini daha iyi tanımaları için çok iyi bir fırsat oldu.

Klasik bayram kutlamasını da yaptık. Bayramlaşmaya annemin elini öperek başladık. Annem yeğenlerime mendil* içinde harçlık verdi.  Ben ve kardeşlerim de yeğenlerime harçlık verdik. Kızkardeşim bayramın 2.günü  bizi evinde ağırladı ve kurban eti yedik.

Bayramın 3.günü minibüsle ( kızkardeşimin eşi ayarladı ) hep birlikte Aspendos, Alanya ve Manavgat'ı gezdik. Aspendos'u gezdik, Alanya kalesine çıktık.  Çok güldük, şarkı söyledik, yemek yedik.

Birkaç arkadaşımın daha bu bayram aileyle birlikte olduğunu duydum. Onalrın da yorumu olumluydu.

Umarım herkes sevgi dolu, barış içinde ve sağlıklı, keyifli bir yaşama sahip olur.

Sevgilerimle,


Gece Mavisi
Fatoş

*Biliyorsunuz kumaş mendili pek görmüyoruz artık. Ben kumaş mendilleri Kadıköy'de http://www.hurbak.com/ çeyiz mağazasından buldum. Bu mağazaya fırsat buldukça uğrayarak ufak tefek hediyelikler alıyorum. Hoşuma giden ve gidenlerin iyi karşılanıp, iyi hizmet aldıkları bir mağaza burası. 

*www.sealifehotel.com Herşey dahil sistem uygulanan otelde aile odalarında kaldık. Kardeşimin ikizlerine bebek yatakları sağladılar. Güleryüzlü ve olumlu yaklaşımı olan otel personelinin servisinden çok memnun kaldık.2 yorum:

LEZZETLİ SOMUNLAR dedi ki...

Canımın içi, Allah içinize sindirsin hepinizin bu güzellikleri, tekrarlarını nasip etsin inşallah..Sevgiler..

Fatosun Kosesi dedi ki...

Çok teşekkürler. Amin